Działka budowlana Nowa Jastrząbka
Nowa Jastrząbka, małopolskie
- 84 940 zł
- 1 370 m²
- 62 zł/m²
Lidia Koncewicz-...
Skontaktuj się
Działka budowlana Nowa Jastrząbka
Nowa Jastrząbka, małopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Nowa Jastrząbka
Zaktualizowane: 14 maja 2026
84 940 zł 1 370 m² 62 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 84 940 zł (62 zł/m²)
- Forma własności: inna
- Działka: budowlana, 1 370 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: LKD Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 5
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Nowa Jastrząbka, Lisia Góra, tarnowski, małopolskie
- Otoczenie: las, łąka
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla działek wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media w zasięgu działki.
Zapraszam
LKD Nieruchomości
Lidia Koncewicz-Dąbrowska
tel. (...)